Otvorenie nových servisných priestorov

 

          

 

Nová hala si vyžiadal investíciu zhruba 700 000 eur, ďalších 80 000 eur nás stálo odkúpenie pozemku.

S výstavbou sa začalo v apríli 2015 a za rok bola hotová,“ hovorí Ing. Martin Sukupčák, spolumajiteľ spoločnosti BCI - S&T, s. r. o. a dodáva, že projekt je výsledkom zrealizovania nápadu, ako zmysluplne využiť zanedbaný pozemok, ktorý ležal v susedstve ich areálu.

„Naším cieľom bolo rozšíriť kapacity a skvalitniť ponúkané služby. Nová hala bude slúžiť pre servis a opravy vozidiel oboch značiek – MAN aj Mercedes-Benz.“ Tím mechanikov a technikov má v novopostavených servisných priestoroch k dispozícii prejazdný montážny kanál s brzdovou stolicou a 14-tonovým ručným hydraulickým kanálovým zdvihákom, jeden montážny kanál vybavený 2-tonovým ručným hydraulickým kanálovým zdvihákom na prevodovky.

Na voľnej ploche sa bude využívať 24-tonový stĺpový zdvihák. Ponad celú servisnú halu je k dispozícii 5-tonový portálový žeriav. V hale je vybudované olejové hospodárstvo s digitálnymi výdajnými pištoľami a samozrejme šatne, sprchy a sociálne zariadenie.

Príjem vozidiel sa teraz rozdelil podľa značiek: MAN ostal v pôvodnom priestore, kde má kanceláriu aj regionálny predajca pre Žilinský a Trenčiansky kraj. V novej budove je samostatný priestor vyčlenený pre príjem vozidiel Mercedes-Benz a na poschodí sú tri kancelárie, jedna z nich pre predajcu spomenutej značky. Spredu pri vstupe do administratívnej časti je novovybudované parkovisko pre zákazníkov s kapacitou 16 áut, nový asfaltový koberec na ploche 600 m2 pribudol aj vo vnútri areálu pred štyri brány novej servisnej haly.


20.02. 2017, 11:48